Bize Ulaşın

Detaylı bakım için Whatsapp numaramıza yazabilir, instagram hesabımıza mesaj atabilirsiniz.

Mesai saatleri içinde bizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Bize WhatsApp Üzerinden Ulaşın

TAROT VE ENERJİ

0 543 977 18 21

KULLANIM KOŞULLARI

 

tarotvenerji.com internet sitesini kullanarak, işbu Kullanım Koşulları’nı bir bütün olarak kabul etmiş olursunuz. 

- ''tarotvenerji'' web sitesi ve ''tarotvenerji'' kullanıcı ismi ile instagram adlı sosyal medya sitesinde hizmet veren profilimizden ve ''tarotvenerji'' alan adına sahip internet sitemizden hizmet alan her kişi ya da kuruluş kullanım koşullarını kabul etmiş olup, aldığı hizmet dışında hiçbir talepte bulunamaz, tüm haklarından feragat eder. 

- ''tarotvenerji'' web sitesi ve ''tarotvenerji'' kullanıcı ismi ile instagram adlı sosyal medya sitesinde hizmet veren profilimizden hizmet alan her kullanıcının gizliliğine saygı ve özen gösterir. ''tarotvenerji'' web sitesi ve ''tarotvenerji'' kullanıcı ismi ile instagram adlı sosyal medya sitesinde hizmet veren profilimizin kötü amaçlı kullanmak amacıyla şifreleri kırarak ya da benzer yöntemler ile ele geçiren kişi, kişiler ve kuruluşların yapacağı eylemlerden sorumlu değildir. Sorumlu tutulamaz.

-  ''tarotvenerji'' web sitesi ve ''tarotvenerji'' kullanıcı ismi ile instagram adlı sosyal medya sitesinde hizmet veren profilimizden,  tüm içerik, görsel, metin, analiz, ritüel, dilek çalışması, doğum haritası, astroloji vb. hizmetlerini tanıtım adına kullandığı görsel tasarımları, metin içerikleri vb. özel bilgiler hiçbir kurum, kuruluş, kişi ve kişilerin, site ve instagram profili sahibinin izni ve onayı olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, taklit edilemez. 

- ''tarotvenerji'' web sitesi ve ''tarotvenerji'' kullanıcı ismi ile instagram adlı sosyal medya sitesinde hizmet veren profilin, hizmetleri, büyü, hurafe, muska, dini içerik vb. içermez. Tamamen enerji ve astrolojik çalışmalar içerir. 

- ''tarotvenerji'' web sitesi ve ''tarotvenerji'' kullanıcı ismi ile instagram adlı sosyal medya sitesinde hizmet veren profilin, hizmetleri içerikleri, gönderileri telif hakları ile korunmaktadır. Diğer yayın organlarının veya kullanıcıların bu içerikleri paylaşımı, herhangi bir şekilde istismarı telif hakları kanunun veya diğer fikri mülkiyet hakları veya haksız rekabet kanununun ihlali anlamına gelmektedir. 

-  ''tarotvenerji'' web sitesi ve ''tarotvenerji'' kullanıcı ismi ile instagram adlı sosyal medya sitesinde hizmet veren profilin verdiği hizmetler,  içerikler ve ürünler 18 yaşını doldurmuş kişiler içindir.

-''tarotvenerji'' web sitesi ve ''tarotvenerji'' kullanıcı ismi ile instagram adlı sosyal medya sitesinde hizmet veren profilin, sunduğu hizmetler ile kimseye bir vaat vermez, tedavi etmez, şifa vermez, iyileştirmez, fiziksel ya da psikolojik açıdan destek içermez, gelecekten haber vermez, kişilerin hayatına müdahale etmez. Tehdit, şiddet vb. durumlar yaşadığınızda emniyet birimlerinden, fiziksel ya da psikolojik bir sorun yaşadığınızda sağlık birimlerinden destek alabilirsiniz.  ''tarotvenerji'' web sitesinin ve ''tarotvenerji'' isimli instagram profili,  size bu ve buna benzer hiçbir konuda hizmet ve güvence vermez.

- ''tarotvenerji'' web sitesi ve ''tarotvenerji'' kullanıcı ismi ile instagram adlı sosyal medya sitesinde hizmet veren profilimizden hizmet alan her kullanıcı,  şirket aleyhine dava haklarından feragat etmiştir.

- ''tarotvenerji'' web sitesi ve ''tarotvenerji'' kullanıcı ismi ile instagram adlı sosyal medya sitesinde hizmet veren profili, sunduğu hizmetler sonucunda (analiz, dilek çalışması, ritüel, spritüel hizmet, yaşam koçluğu, astroloji, ürün gönderimi) doğan ya da doğabilecek , tehdit, zarar, maddi manevi kayıp, yaralanma, ölüm, gizlilik ihlali, iletişim problemi vb. sorun ve sorunlardan sorumlu değildir.  Her birey bu ve benzeri sorunlardan kendisi sorumludur. 

- ''tarotvenerji'' web sitesi ve ''tarotvenerji'' kullanıcı ismi ile instagram adlı sosyal medya sitesinde hizmet veren profilden alınan, analiz, dilek çalışması, ritüel, doğum haritası, astrolojik ve spiritüel çalışmalar, gelecekten haber vermez, hiçbir şeyin garantisini vermez, tarih vermez, bahsi geçen hizmetin seansı yapıldıktan sonra ücret iade talep edilemez. 

- ''tarotvenerji'' web sitesi ve ''tarotvenerji'' kullanıcı ismi ile instagram adlı sosyal medya sitesinde hizmet veren profilden alınan, analiz, dilek çalışması, ritüel, doğum haritası, astrolojik ve spiritüel çalışmalar,  kesinlik, garanti, sonuç vermez, kimseye tarih, süre verilmez. Alınan hiçbir çalışmanın ücret iadesi yapılmaz, talep edilemez, ödeme yapan kişi tüm bu şartları kabul etmiş demektir.

-  ''tarotvenerji'' web sitesi ve ''tarotvenerji'' kullanıcı ismi ile instagram adlı sosyal medya sitesinde hizmet veren profili,  tamamen eğlence amaçlı açılmış olup, verilen hizmetler (analiz, dilek çalışması, ritüel vb.) hayal ürününden ibarettir. Hizmetlerimiz somut bir ürüne dayanmaz ve garanti içermez. İhtimaller doğrultusunda hizmet verir. Hizmetler, gelecekten haber vermez, kişi, kişiler ve kuruluşların hayat ve geleceklerine müdahale içermez. 

- ''tarotvenerji'' web sitesi ve ''tarotvenerji'' kullanıcı ismi ile instagram adlı sosyal medya sitesinde hizmet veren profilden alınan, analiz, dilek çalışması, ritüel, doğum haritası, astrolojik ve spiritüel çalışmalar, tarot vb. çalışma alan kişi ya da kuruluşlar tüm yasal haklarından feragat etmiş ve kullanım koşullarının her maddesini kabul etmiştir.

- ''tarotvenerji'' web sitesi ve ''tarotvenerji'' kullanıcı ismi ile instagram adlı sosyal medya sitesinde hizmet veren profilimizden hizmet alan kişi, kişiler ve kuruluşlar yukarıda bahsi geçen her maddeyi kabul etmiş olurlar.