YILDIZ YÜKSELTME

İlişkileriniz aniden sonlanıyor, hayatınızdaki kişi ilgili iken sizden uzaklaşıyor, hep bir şeyler yarım kalıyor ve hayatınızda genel olarak olumsuzluklarla karşı karşıya iseniz tavsiye edilir. Maddi ve manevi anlamda kısmetinizin açılması, şanslı olmanız  amacı ile yapılan, 21 gün boyunca uygulanan enerji çalışmasıdır.   

KARİYER / BEREKET

Kariyerinizde olduğunuz yer sayıyor ya da olmak istediğiniz konumda değil iseniz, kazandığınız para uçup gidiyor ise tavsiye edilir.  Kariyerinizde olumlu yükseliş ve kazancınızın bereketlenmesi amacı ile yapılan, 21 gün boyunca uygulanan enerji çalışmasıdır.   

NAZAR / AURA TEMİZLEME

Kötü enerjilerden kaynaklı yorgunluk, isteksizlik, işlerinizde pürüzler ve üşengeçlik gibi durumlarda bu ritüeli tavsiye ediyoruz. Üzerinizdeki kötü enerjileri temizleyip, daha dingin, daha istekli olmanız  amacı ile yapılan, 21 gün boyunca uygulanan enerji çalışmasıdır.   

BARIŞMA

image1

Sevgili, eş ya da arkadaşınız ile aranızdaki küslüğün son bulması, karşı tarafın sizi olumlu şekilde düşünüp, özlemesi ve barışmak istemesi amacı ile yapılan, 21 gün boyunca uygulanan enerji çalışmasıdır. 

AŞK

image2

Duygularınız tek taraflı ise bu çalışma tavsiye edilir. Kalbinizdeki kişinin duygularınıza karşılık vermesi, yapılan enerji çalışması ile size yönelmesi amacı ile yapılan, 21 gün boyunca uygulanan enerji çalışmasıdır.

BAĞLILIK

image3

Eş ya da sevgiliniz, eskisi gibi ilgili değil, saygı ve sevgi eksikliği var ise bu çalışma tavsiye edilir.  Size olan duygusal bağının olumlu yönde artması, size saygı ve ilgi duyması, önemsemesi  amacı ile yapılan, 21 gün boyunca uygulanan enerji çalışmasıdır. 

SADAKAT

image4

Eş ya da sevgiliniz sizi aldatıyor ise bu çalışmamız tavsiye edilir. Size olan sadakat duygusunun artması üzerine yoğunlaşılan, size sadık olması amacı ile yapılan, 21 gün boyunca uygulanan enerji çalışmasıdır.  

EVLİLİK

image5

Sevgiliniz sizi seviyor ancak evlilikten kaçıyor, evliliğe sıcak bakmıyor ise bu çalışmamız tavsiye edilir. Sizinle ciddi düşünmesi, evliliğe sıcak bakması  amacı ile yapılan, 21 gün boyunca uygulanan enerji çalışmasıdır.  

İKNA

image6

Eş, sevgili, arkadaş ya da bir kişiyi herhangi bir konuda ikna etmek, sözünüzü geçirmek istiyor iseniz bu çalışma tavsiye edilir.  Söylemlerinizi önemsemesi, ikna olması   amacı ile yapılan, 21 gün boyunca uygulanan enerji çalışmasıdır.   

İLİŞKİ ŞİFALANDIRMA

Hayatınızdaki bir kişi ile, çok sık tartışıyor, kıskançlık ve anlaşmazlıklar ile uğraşıyor iseniz bu ritüel önerilir. Daha sağlıklı iletişim kurarak, sorunları geride bırakmanız amacı ile yapılan, 21 gün boyunca uygulanan enerji çalışmasıdır.   

AİLEYİ İKNA

Aileniz bir konuda düşüncenize saygı duymuyor, kabul etmiyor ya da kendi düşüncelerini kabul ettirmeye çalışıyor ise bu çalışma tavsiye edilir. Ailenizin düşüncelerinize saygı duyup kabul etmesi   amacı ile yapılan, 21 gün boyunca uygulanan enerji çalışmasıdır.   

RUH İKİZİ

Bir ilişkide aradığınız özelliklere sahip, uyumlu olduğunuz ve ilişkide beklentilerinizi karşılayacak kişiyi kendinize çekmeniz  amacı ile yapılan, 21 gün boyunca uygulanan enerji çalışmasıdır.   

EV / OFİS ARINDIRMA

Ev ya da ofisinizde kötü enerjiler olduğunu, ev içinde huzursuzluk olduğunu düşünüyor iseniz bu çalışma tavsiye edilir. ev ve ofisinizin arınması   amacı ile yapılan, 21 gün boyunca uygulanan enerji çalışmasıdır.   

DİKKAT ÇEKME

Girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmeniz, öz güvenli görünmeniz , güzel enerji yaymanız amacı ile yapılan, 21 gün boyunca uygulanan enerji çalışmasıdır.   

OLUMLU DÜŞÜNME

Bir kişi hakkınızda ön yargılara sahip ve bu durum ilişkinizde probleme neden oluyor ise bu ritüel tavsiye edilir. Size karşı kötü düşünceleri kırmak ve olumluya çevirmek  amacı ile yapılan, 21 gün boyunca uygulanan enerji çalışmasıdır.